технології виготовлення м'якої іграшки

Технологія виготовлення м'якої іграшки. Очікувані навчальні результатиУчні мають вміти:-виготовляти ескіз. - навчальна: Формування навичок з технології виготовлення м’якої іграшки: виготовлення шаблонів, правила збільшення та зменшення викройок; правила розкроювання основних та допоміжних деталей; способи та послідовність зєднання деталей крою. - розвивальна: Сприяти розвиткові пізнавальних інтересів учнів, наочно-образного мислення, уяви, естетичних смаків та творчих здібностей учнів. відпрацьовувати чіткість та охайність при виконанні практичної роботи. - виховна : Виховувати в учнів самостійність, мислення, кмітливість, любов до праці.


Перший урок для 5-6 класу, присвячений ознайомити учнів з історією м`якої іграшки; з видами іграшок за призначенням; матеріалами з яких виготовляють іграшки; технологією виготовлення м`якої іграшки; з правилами розкроювання; правилами безпечної праці, організації робочого місця й санітарно-гігієнічних вимог під час розкроювання.. Конспект на урок Трудове навчання скачати.


Технологія виготовлення м'якої іграшки. Автор-упорядник:Л.К.Новосад,старший вчитель Демидівського НВК “ЗОШ 1-111ступенів-ліцей”. Рецензенти: М.О.Боняк,методист районного методичного кабінету відділу освіти,молоді та спорту Демидівської РДА Л. М. Онищук,заступник директора по навчальній частині Демидівського НВК “ЗОШ 1-111 ступенів-ліцей”. «Основи технології виготовлення м’якої іграшки». Урок №1. Тема. Технологія виготовлення об’ємної іграшки на основі помпона. Урок №2. Тема. Об’ємні іграшки. Збільшення та зменшення деталей іграшки. Урок №3. Тема. Технологія виготовлення деталей для об’ємної іграшки. Урок №4. Тема. Оздоблення об’ємної іграшки.


Вони дуже підходять для виготовлення м'яких іграшок, таких як ведмідь, зайчик, лисичка. Вовняні тканини щільні, можуть бути ворсові і гладкофарбовані, з орнаментальними рисунками, в смужку і в клітку; підходять для пошиття звірят, панно, подушечок. Валяні тканини. До них відноситься фетр. На конверті напишіть назву іграшки. Зберігаючи лекала, можна зшити таку ж м'яку іграшку ще раз, не витрачаючи час на виготовлення лекал. Збільшення або зменшення розмірів викрійки. Якщо виникає необхідність виготовити іграшку більшого або меншого розміру, ніж наявна форма, то з викрійкою потрібно попрацювати додатково.


Технологія виготовлення м’якої іграшки. (5-6 клас). Пояснювальна записка. Зміст модуля передбачає ознайомлення учнів з одним із найдавніших видів декоративно – прикладного мистецтва - іграшкою. Для виготовлення м’якої іграшки використовують залишки тканин, хутра, шкіри, фетру, клейонки та інших недорогих матеріалів. Для оздоблення виробів завжди є різні ґудзики, намистинки, бісер тощо. Для виготовлення іграшок варто заготувати відповідні шаблони, на основі яких можна змоделювати кілька іграшок. Основи технології виготовлення м’якої іграшки М’яка іграшки у сучасному декоративно- ужитковому мистецтві. Плоскі та об’ємні іграшки. Матеріали для виготовлення м’якої іграшки та їх властивості.


М'яка іграшка — дитяча іграшка з штучного хутра, тканини і набивного матеріалу. Раніше для набивання використовували солому, тирсу, стружку, вату, волокна бавовни тощо. Тепер використовуються сучасні матеріали: синтепон, синтетичні гранули тощо. Стародавні іграшки були знайдені археологами в Єгипті. Найбільш ранні згадки відносяться до третього тисячоліття до н. е. В цей час вже використовувалися складні техніки у виготовленні іграшок з рухомими частинами тіла.


8 Технологія виготовлення іграшки 1.Підбір матеріалу та підготовка його до роботи. 9 2. Друк та розкрій деталей іграшки -Вирізати деталі з паперу -Прикласти деталі до тканини, обвести їх та прострочи за допомогою машинки. 10 3. Набивання деталей іграшки Наповнити іграшку синтепоном та зашити залишений отвір потайним швом. 11 4. Остаточне оформлення роботи -Шви приховати за допомогою мережива. Підібрати нитку для пришивання мережива в тон тканині. - Оздобити іграшку та зібрати всі деталі в одне ціле. 12 Взірці викрійки м ` яких іграшок ТигрКіт. 13 М ` яка іграшка, плетена гачком. 14 Т.


Основи технології виготовлення м’якої іграшки(4) М’яка іграшки у сучасному декоративно- ужитковому мистецтві. Організація робочого місця. Правила безпечної роботи(первинний інструктаж) та санітарно-гігієнічні вимоги. Правила безпечної роботи. Називає і розрізняє види м’яких іграшок; характеризує матеріали, які використовуються для виготовлення іграшки; добирає матеріали, інструменти та пристосування для роботи; збільшує ( зменшує) шаблони; виготовляє нескладну іграшку; організовує робоче місце; дотримується правил безпечної праці, санітарно-гігієнічні вимоги; організувє робоче місце; 56. Плоск.


Технологія виготовлення іграшки Виготовлення м'якої іграшки складається з кількох етапів: підбір матеріалу та підготовка його до роботи (прання, відпарювання тканини); розкрій деталей; змотування та зшивання; набивання деталей; збирання конструкції в одне ціле; - остаточне оформлення роботи. Викрійку найкраще робити з картону, тому що тверді лекала щільніше прилягають до матеріалу, їх легше обводити, вони більш довговічні.


Змістом програми передбачено опанування учнями технології виготовлення швейного виробу, яка розпочинається із побудови креслення. Всі учні повинні знати мірки для побудови креслення швейних виробів, розмір одягу, уміти виготовляти креслення на однодетальні вироби (серветка, косинка, наволочка, фартушок та ін.). Також школярі мають можливість удосконалювати та розширювати одержані знання та практичні уміння з матеріалознавства, технології оздоблення швейних виробів, моделювання готових виробів, виготовлення яких може передбачати різні.


Основна технологія: технологія обробки текстильних матеріалів ручним способом. Додаткова технологія: технологія виготовлення вишитих виробів;технологія виготовлення аплікації. Проект передбачає оволодіння учнями технології виготовлення м’якої іграшки– уподобання малих і великих українців. Спроектована та виготовлена м’яка іграшка повинна мати для учнів практичне застосування (як іграшка, подушка, сувенір тощо). Урок : М'яка іграшка у сучасному - декоративно-ужитковому мистецтві. Урок : Матеріали для виготовлення плоскої іграшки та їх властивості. Урок : Інструменти та пристосування для по.


Відмінною особливістю цього заняття є те що з однієї викрійки можна робити найрізноманітніші іграшки додаючи деталі міняючи матеріали і моделюючи вихідну викрійку. Якщо вам потрібно збільшити або зменшити викрійку то візьміть аркуш міліметрового паперу розмітьте його відповідно на великі чи малі квадрати і перемалюйте деталі викрійки зберігаючи в кожному квадраті свій фрагмент малюнка 4 Підбір матеріалів Основними матеріалами для виготовлення напівоб'ємних іграшок є драп сукно та інші тканини з неосипаючими краями. З них краще за все.


Для виготовлення м'яких іграшок потрібні такі групи матеріалів: основні матеріали (шутро, різноманітна тканина, шматочки шкіри), оздоблювальні матеріали (стрічки, фурнітура, нитки для вишивання), з'єднувальні матеріали (нитки, клей), наповнювачі (синтепон, поролон, м'яка проволока) Виготовлення м'якої іграшки складається декількох послідовних етапів. Іграшка з помпонів маленькі за розмірами, але досить привабливого вигляду. За основу іграшки використовують дві різні за величиною кульки: більша – тулуб, менша – голова. 8 слайд. Описание слайда: Матеріали для виготовлення м'якої іграшки: шматочки шкіри тканина, трикотаж хутро Основні матеріали: 9 слайд. Описание слайда


Іграшка - один із найдавніших видів декоративно-ужиткового мистецтва. Іграшка – це область народного мистецтва, яка об’єднує вироби із кераміки, дерева, лози, соломи, глини, паперу, тканини. Вперше м’які іграшки стали зустрічатися в німецьких магазинах на рубежі ХІХ і ХХ століття - були це ведмежата Тедді, які з часом стали культовим предметом для створення колекцій по всьому світу. Так в США, Великобританії та скандинавських країнах 27 жовтня відмічають День Плюшевого Ведмедика. ІСТОРИЧНІ ВІДОМОСТІ. Проте найпоширенішими м’якими варіантами іграшок виступають всілякі собаки, зайці і ведмежата .


У посібнику міститься технологія виготовлення м'якої іграшки, інструкційні картки, термінологія ручних робіт. Рекомендовано для використання в роботі вчителям обслуговуючої праці, керівникам гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Зміст. 1. Історія виникнення іграшки в декоративно-прикладному мистецтві. 2. Інструменти і матеріали для виготовлення м'якої іграшки. 3. Алгоритм виготовлення іграшки. 4. Розкрій іграшки. 5. Шви для виконання іграшки. 6. Технологія виготовлення іграшки. 7. Оздоблення іграшки. 8. Термінологія ручних робіт. 9. Вимоги до виконання ручних .


М'яка іграшка, зроблена своїми руками – це не тільки захоплююче заняття, а й гарний настрій. Сьогодні інтерес до виготовлення іграшки своїми руками зростає, незважаючи на великий вибір фабричних експонатів. Дякую, пані Олено! Почерпнула особисто для себе багато цікавого. Відповіcти. Худолій Оксана Анатоліївна каже: 20.03.2020 о 22:15. Дякую, дякую, дякую…

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

гдз робочий зошит фінансова грамотність 6 клас

решебник по экзаменационному сборнику по математике 9

ядс 2 клас зошит відповіді большакова